LEGO® Friends pagrindinės gatvės pastatas 41704

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 41704
  • Amžius: 8+
  • Detalių skaičius: 1682
  • Išparduota!

    Kaina: 111.99€ 159.99€

Sveiki atvykę į bendruomenės širdį! Leiskite laiką su draugais, kol aplink jus šurmuliuoja Hartleiko miesto gyvenimas. Užeikite į saloną pasigražinti arba išgerkite kavos knygyne. Prisijunkite prie Stefanijos riedlenčių parke arba aplankykite Dottie jos bute. Padėkite naujai šeimai persikraustyti į kaimynystę. Statykite ir pertvarkykite bet kurį pastatą, kad gatvė atrodytų taip, kaip norite!

LEGO® Friends rinkinys visiškai lanksčiam perkonstravimo malonumui

Didelis surenkamos kaimynystės modelis turi 12 veikėjų, žaislų parduotuvę, kavinę ir saloną ir gali būti išdėstytas pagal vaikų norus.

Aštuonmečiai ir vyresnio amžiaus LEGO® Friends gerbėjai mielai leisis laiką bendruomenės širdyje žaisdami su pagrindinės gatvės pastato (41704) rinkiniu. Jį sudaro 3 pastatai, kuriuos sujungus susidaro kvartalas su butais. Kvartale yra kirpykla, tarptautinis maisto turgus ir knygynas su kavinuke. Kadangi kiekvienas elementas yra surenkamas, vaikams patiks konfigūruoti pastatus taip, kaip jie nori! Komplekte yra 12 (taip, 12!) figūrėlių, todėl vaidmenų žaidimo galimybės yra begalinės. Vaikai galės pasikeisti išvaizdą Trevoro salone, leisti laiką Dottie bute, mėginti atlikti riedlenčių triukus su Stefanija arba palaikyti duris Harper, kol ši vežimėliu važiuos į kavinę. Konstruktorius - pramoga visiems Šis didelis, 1 682 dalių rinkinys suteikia galimybę visai šeimai prisijungti prie konstravimo ir kurti modelį, kuris nepadarys gėdos nė viename miegamajame. Supažindinkite mažuosius statytojus su šilta LEGO Friends bendruomene, kurioje kiekvienas vaikas jausis kaip namie.

• Begalinės vaizduotės žaidimas. Lankstūs surenkami pastatai ir 8 mini lėlytės LEGO® Friends pagrindinės gatvės pastato (41704) rinkinyje suteiks kūrybingiems vaikams beribio žaidimo galimybes.
• Kaimynystė, kurioje laukiami visi. Rinkinyje iš viso yra 8 mini lėlytės ir keturios gyvūnų figūrėlės, taip pat judantis sunkvežimis, kad vaikai galėtų žaisti vaidmenis priimdami į bendruomenę naują šeimą.
• Kūrybiškų linksmybių laikas. LEGO® Friends gerbėjai gali apsipirkti maisto prekių parduotuvėje, apsilankyti salone ir pasikeisti išvaizdą, dirbti iš namų darbo kambaryje arba pabūti su draugais riedlenčių parke.
• Kasdien vis kitaip. Su šio LEGO® Friends parduotuvės rinkinio moduliniais pastatais žaisti niekada neatsibos, nes juos galima statyti ir perstatyti begale būdų.
• Linksma dovanos idėja aštuonių metų ir vyresnio amžiaus vaikams. Šis universalus žaidimų rinkinys yra vaizduotę lavinanti gimtadienio dovana LEGO® Friends gerbėjams, taip pat vaikams, kurie mėgsta žaisti parduotuves ir susikurti savo žaislus.
• Žaidimų rinkinys - puošmena. Daugiau nei 24 cm aukščio, 39 cm pločio ir 16 cm gylio didelis rinkinys, kurį galima eksponuoti, tikrai nepraslys pro akį.
• Pakuotėje gausu kūrybinių priedų. Į komplektą įeina daug žaislų, kūrybingos istorijoms kurti, pvz., laistytuvas, kavos aparatas, maisto prekės parduotuvei, kinietiškos lazdelės, sušiai, plaukų džiovintuvas ir perukai.
• Nuoširdi bendruomenė. Padėkite mažiesiems statytojams susipažinti su LEGO® Friends Hartleiko miesto rinkiniais. Čia kiekvienas kviečiamas prisijungti prie linksmybių.
• Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų populiarūs LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
• Svariausia – saugumas. LEGO® Friends dovanos mėtomos, kaitinamos, gniuždomi, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Friends Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė 41689

LEGO® Friends Magiškas apžvalgos ratas ir čiuožynė 41689

Nebereikia laukti, kol atrakcionų mugė atvyks į jūsų miestą, kad vaikai galėtų džiaugtis mugės pramo..

41.99€ 59.99€

LEGO® Friends Gatvės maisto turgelis 41701

LEGO® Friends Gatvės maisto turgelis 41701

Apskriek pasaulį per savo pietų pertrauką. „LEGO® Friends“ personažai apsilankė gatvės maisto turgel..

34.99€ 49.99€

LEGO® Friends Kanalo plaukiojantis namelis 41702

LEGO® Friends Kanalo plaukiojantis namelis 41702

Sveiki atvykę į šiek tiek kitokį plaukiojantį namelį! Mia ir jos draugai išgelbėjo retro stiliaus la..

52.49€ 74.99€

LEGO® Friends atostogų namelis paplūdimyje 41709

LEGO® Friends atostogų namelis paplūdimyje 41709

Persikelk į atostogų namelį paplūdimyje, kuriame laukia šaunus laisvalaikis. Važiuok į miestą elektr..

48.99€ 69.99€

LEGO® Friends gyvūnų darželis 41718

LEGO® Friends gyvūnų darželis 41718

Susitik su draugais ir jų gyvūnais Hartleiko miesto treniruočių centre. Užsiregistruok priimamajame ..

109.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras