City Lenktynių automobilis LEGO® City 60322

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60322
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 46
 • Jau greitai

  Kaina: 9.99€

Supažindinkite vaikus su pramogų ir jaudulio pasauliu su šiuo LEGO® City Lenktynių automobilio (60322) žaisliniu žaidimo rinkiniu, kurį sudaro F1 stiliaus automobilis ir įrankiai bei prizinė taurė. Pridėjus mechaniko ir lenktynininko minifigūrėles galima leistis į ištisas valandas įspūdingų lenktynių nuotykių!

Smagus konstravimas berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus
Šis 4+ žaislinis konstravimo rinkinys turi iliustruotą spausdintą konstravimo vadovą ir LEGO pradinės kaladėlės elementą – iš anksto paruoštą pagrindą nuo kurio galima pradėti konstruoti. Be to, gausite skaitmenines konstravimo instrukcijas pasiekiamas programėlėje LEGO Building Instructions, skirtoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis nuostabus interaktyvus vadovas suteikia vaikams galimybę priartinti, pasukti ir apžiūrėti užbaigtą modelį iš visų kampų.

Pramogų pasaulis
LEGO City Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniai perkelia vaikus į veiksmo epicentrą su šauniais žaislais, kurie įjungia aukštesnę žaidimo pavarą. Vaikai gali pažinti įvairias sausumos, oro ir vandens transporto priemones ir žaisti smagias istorijas, kurios įdomiai vaizduoja realų pasaulį.

 • Lenktynių nuotykiai vaikams nuo 4 metų amžiaus – suteikite išradingam žaidimui daugiau greičio su šiuo LEGO® City Lenktynių automobilio (60322) žaisliniu žaidimo rinkiniu. Smagus įvadas į LEGO City Didžiųjų transporto priemonių visatą.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti žaislinį lenktynių automobilį, ir prizinė taurė, įrankiai bei vairuotojo ir mechaniko minifigūrėlės.
 • F1 stiliaus detalės. Vaikai gali tyrinėti žaislinį lenktynių automobilį konstruodami, o paskui pasodinti vairuotoją prie vairo ištisoms valandoms išradingų lenktynių pramogų.
 • Smagi dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių lenktynių automobilio žaislinį konstravimo rinkinį galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 4 nuo metų amžiaus.
 • Žaiskite kelyje. Sukonstruotas lenktynių automobilis yra 3 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 5 cm pločio, todėl vaikai juo gali žaisti visur ir visada.
 • Su smagiais minifigūrėlių priedais. Šis lenktynių automobilio žaidimo rinkinys turi žaislinį LEGO® kūjį, veržliaraktį, lenktynių šalmą ir prizinę taurę lenktynių veiksmui ir remontui sustojimų metu.
 • Instrukcijos mažiesiems konstruotojams. Šį 4+ rinkinį sudaro LEGO® pradinės kaladėlės elementas, iliustruotas konstravimo vadovas ir skaitmeninės konstravimo instrukcijos, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions.
 • Įjunkite aukštesnę žaidimo pavarą. LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniai pasižymi tikroviškomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais. Vaikai lavina pagrindinius įgūdžius ir įgyja pasitikėjimo savimi.
 • Užtikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® City Betonvežis 60325

LEGO® City Betonvežis 60325

Padėk LEGO® City statybininkams darbuotis su nuostabiu betonvežiu. Nuvažiuok į statybų aikštelę ir p..

19.99€

 LEGO City Mobiliosios policijos vadavietės sunkvežimis 60315

LEGO City Mobiliosios policijos vadavietės sunkvežimis 60315

Duke DeTain ir Gracie Goodhart gabenant nusikaltėlį mobiliosios vadavietės sunkvežimiu pasigirta TYK..

29.99€ 39.99€

 LEGO® City Gastrolių kaskadinio motociklas 60331

LEGO® City Gastrolių kaskadinio motociklas 60331

Vaikai gali mėgautis ištisomis valandomis žaidimo su šiuo LEGO® City Gastrolių kaskadinio motociklo ..

7.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras