Kaip pirkti

 1. Prekių kataloge išsirinkite patinkančią prekę.
 2. Spauskite užrašą Į krepšelį.
 3. Jeigu išsirinkote daugiau negu vieną prekę, grįžkite į prekių katalogą ir prie išsirinktų prekių spauskite užrašą Į krepšelį. Anksčiau išsirinktos prekės ir įdėtos į pirkinių krepšelį pirkinių krepšelyje išsisaugos automatiškai.
 4. Paspaudę užrašą Prekių krepšelis, galite matyti Jūsų pirkinių krepšelyje esančias prekes. Čia galite padidinti prekių kiekį arba atsisakyti nepageidaujamų prekių. Jeigu padidinote arba sumažinote prekių kiekį, spauskite užrašą Perskaičiuoti.
 5. Norėdami pateikti užsakymą, spauskite užrašą Pateikti užsakymą.
 6. Jeigu esate registruotas parduotuvės vartotojas, prisijunkite prie sistemos ir pasirinkite prekių pristatymo bei prekių apmokėjimo būdą. Patikrinę, ar visi duomenys pateikti teisingai, spauskite užrašą Patvirtinti užsakymą.
 7. Jeigu nesate registruotas parduotuvės vartotojas, užpildykite visus žvaigždute (*) pažymėtus laukelius. Jeigu pažymėsite varnelę prie sakinio Aš noriu užsiregistruoti MemelToys žaislų parduotuvėje, kad pakartotinai nereikėtų rinkti informacijos, atliekant užsakymus ateityje, būsite užregistruotas (-a) mūsų sistemoje. Labai svarbu, kad būtų nurodytas tikslus elektroninio pašto adresas ir telefono numeris.
 8. Įveskite apsaugos kodą, pavaizduotą paveikslėlyje ir spauskite užrašą Toliau.
 9. Pasirinkite pristatymo būdą, spauskite užrašą Toliau.
 10. Pasirinkite mokėjimo būdą, spauskite užrašą Toliau.
 11. Patikrinkite, ar visi duomenys įvesti teisingai. Jeigu norite pateikti papildomą informaciją apie užsakymą, parašykite ją laukelyje Užsakymo komentarai.
 12. Patvirtinkite užsakymą paspausdami užrašą Patvirtinti užsakymą.
 13. Po užsakymo pateikimo į nurodytą elektroninį paštą gausite laišką, kuriame bus pateikta apmokėjimui reikalinga informacija. Taip pat į nurodytą elektroninį paštą gausite laišką, kuriame bus pateikta informacija apie Jūsų užsakymo statuso pakeitimą, pvz.: Jūsų prekės išsiųstos.