LEGO®Jurassic World Piroraptoriaus ir dilofozauro transporteris 76951

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76951
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 254
 • Išparduota!

  Kaina: 44.99€

Vaikai gali žaisti vaidmenimis populiarius „Jurassic World Dominion“ personažus ir sekti dinozaurus visureigiu su šiuo įspūdingu piroraptoriaus ir dilofozauro (76951) žaidimo rinkiniu. Visureigyje yra vietos 2 minifigūrėlėms, nuimamas dinozaurų sekiklis ir atskiriama priekaba su atidaromu narvu, kuriame telpa dinozauro figūrėlė. Taip pat yra 3 LEGO® minifigūrėlės – Ian Malcolm, Dr. Ellie Sattler ir sargybinis raminamųjų šautuvo priedo elementui – bei piroraptoriaus ir dilofozauro figūrėlės išradingoms istorijoms kurti.

Aukščiausia kokybė
Šis konstravimo rinkinys taps šaunia dovana pažangiems vaikams nuo 7 metų amžiaus draugams nustebinti, be to jis turi aiškias instrukcijas, kad net LEGO pradedantieji galėtų konstruoti užtikrintai.

Pramogos bet kokiam amžiui
LEGO®Jurassic World asortimente yra konstruojamų žaislų bet kokio amžiaus gerbėjams, nesvarbu, ar jie nori atkurti legendines scenas, juos derinti papildomoms žaidimo galimybėms ar tiesiog konstruoti ir demonstruoti įspūdingus modelius

 • Visureigis ir 2 dinozaurų figūrėlės. Su šiuo Piroraptoriaus ir dilofozauro transporterio (76951) rinkiniu vaikų laukia veiksmo kupini žaidimo nuotykiai.
 • 3 minifigūrėlės ir 2 žaisliniai dilofozaurai – Ian Malcom, Dr. Ellie Sattler ir sargybinis bei lanksčios Piroraptoriaus ir dilofozauro figūrėlės filmo „Jurassic World Dominion“ scenoms žaisti.
 • Žaisti įkvepiančios ypatybės. Žaisliniame visureigyje telpa 2 minifigūrėlės, nuimamas dinozauro sekiklis ir atskiriama priekaba su atidaromu narvu dinozauro figūrėlei.
 • Smagi dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus. Padovanokite šį aukščiausios kokybės konstruojamą žaislą gimtadienio, šventės ar netikėta proga pažangiems vaikams žaisti ir konstruoti pavieniui arba su draugais.
 • Konstruokite ir derinkite. Visureigis yra 7 cm aukščio, 15 cm ilgio ir 8 cm pločio. Rinkinį galima derinti su kitais LEGO® Jurassic World rinkiniais papildomoms žaidimo galimybėms.
 • Nuoseklios instrukcijos. Pridedamos iliustruotos instrukcijos, tad šį 279 dalių rinkinį užtikrintai sukonstruos net LEGO® pradedantieji ir mėgausis kūrybiniu procesu.
 • LEGO® Jurassic World asortimentas. Atraskite rinkinius, kurie tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, norintiems atkurti žymias scenas, kurti originalias istorijas arba eksponuoti autentiškus detalius modelius.
 • Aukšta kokybė. LEGO® komponentai atitinka pramonės standartus, kad lengvai, patikimai susijungtų į tvirtus modelius.
 • Svarbiausia sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos maksimaliai ir nuodugniai analizuojamos, siekiant įsitikinti, kad atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

19.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

Gerbėjai gali atkurti įtemptus nuotykius iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo žaidimo rinkiniu..

89.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras