LEGO® Star Wars™ Snowtrooper mūšio rinkinys 75320

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75320
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 105
 • Išparduota!

  Kaina: 19.99€

Kurkite savo LEGO® Star Wars™ sniego karių armiją ir ruoškitės mūšiui Hoto planetoje! Aprūpinkite sniego karius spinduliniu ginklu, spinduliniais šautuvais ir spinduliniu pistoletu. Sukonstruokite sniego apkasus ir paleiskite E-tinklų sunkųjį pakartotinai šaudantį blasterį į sukilėlių aljanso pajėgas. Važiuokite į puolimą su Hoto kariu žvalgu ant imperijos Hoto greitojo motociklo. Ar nuvesite sniego karius į pergalę?

Nuostabus Hoto mūšio konstravimo žaislas vaikams

Naudodami šį Snowtrooper kovos rinkinį, vaikai gali konstruoti kariuomenę ir atkurti jaudinantį Hoto mūšio veiksmą iš filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja".

Leiskite jauniesiems gerbėjams konstruoti kariuomenę ir atkurti veiksmą iš filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja" naudojant Snowtrooper mūšio rinkinį (75320). Jame yra keturios LEGO® minifigūrėlės su įvairiais spinduliniais ginklais, konstruojamu imperijos Hoto greitaeigiu motociklu, E-tinklų sunkiuoju, pakartotinai šaudančiu blasteriu ir sniego apkasais su papildomais šaudmenimis. Šis konstravimo žaislas yra nuostabi dovanėlė ar atlygis kūrybingiems šešių metų ir vyresniems vaikams, papildysiantis jų Snowtroopers kolekciją ir suteiksiantis naujų žaidimo su kitais LEGO Star Wars™ rinkiniais galimybių. Skaitmeniniai konstravimo įrankiai Šiame rinkinyje pateikiamos nuoseklios konstravimo instrukcijos. Taip pat peržiūrėkite LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje esančias skaitmenines instrukcijas su mastelio keitimo ir pasukimo peržiūros įrankiais, kurie sustiprins patirtį. Kūrybiškos pramogos LEGO Group jau daugiau nei du dešimtmečius kuria legendinių Žvaigždžių karų erdvėlaivių, transporto priemonių, vietų ir personažų versijas iš kaladėlių. Galima rinktis iš gausybės konstruojamų, žaidimui ir eksponavimui skirtų modelių, kurie pradžiugins įvairaus amžiaus gerbėjus.

• Konstravimo rinkinys mūšiui žaisti. Naudodami šį LEGO® Star Wars™ Snowtrooper mūšio rinkinį (75320), mažieji galės konstruoti kariuomenę ir atkurti legendines filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja" scenas.
• 4 LEGO ® minifigūrėlės: Hoto karys žvalgas ir trys sniego kariai, taip pat du spinduliniai ginklai, spindulinis šautuvas ir spindulinis pistoletas.
• Mini konstruktoriai. Imperijos Hoto greitaeigis motociklas (kuris taip pat dera su 75313 AT-AT rinkiniu), E-tinklų sunkusis pakartotinai šaudantis blasteris ir sniego apkasai su papildomais šaudmenimis.
• Dovanų idėja šešių metų ir vyresniems vaikams. Dovanokite šį 105 dalių konstravimo žaislą vaikui, kuriam patinka filmas „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja", kaip gimtadienio, šventinę dovaną ar paprasčiausia pramoga.
• Nešiojamas žaidimas. Greitaeigis motociklas yra daugiau nei 3 cm aukščio, 12 cm pločio ir 3 cm gylio, todėl šis kompaktiškas rinkinys tilps vaiko kuprinėje ir juo galima žaisti bet kur.
• Interaktyvios konstravimo instrukcijos. Instrukcijas rasite pakuotėje ir nemokamoje LEGO® konstravimo instrukcijų programėlėje, kurioje yra skaitmeninių peržiūros įrankių, kurie pagerins konstravimo patirtį.
• Rinkiniai visų amžių vaikams. LEGO® Star Wars™ rinkiniai leidžia vaikams ir suaugusiems gerbėjams atkurti žymias scenas, išgalvoti savo unikalias istorijas ar tiesiog eksponuoti konstravimo modelius.
• Aukšta kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kurie užtikrina lengvą, patikimą sujungimą kiekvieną kartą.
• Svarbiausia – saugumas. LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos tenkina griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® BrickHeadz Mandalorietis™ ir vaikas 75317

LEGO® BrickHeadz Mandalorietis™ ir vaikas 75317

Sužadinkite prisiminimus apie legendines „Star Wars: The Mandalorian“ istorijas su šiuo konstr..

22.99€

LEGO Star Wars R2-D2™ 75308

LEGO Star Wars R2-D2™ 75308

Atkurkite klasikines „Žvaigždių karų™“ akimirkas, konstruodami išskirtinio detalumo R2-D2 LEGO® droi..

219.99€

 LEGO® Star Wars  Boba Fett erdvėlaivis 75312

LEGO® Star Wars Boba Fett erdvėlaivis 75312

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO® versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali ž..

49.99€

LEGO® Star Wars™ Razor Crest mikrokovotojas 75321

LEGO® Star Wars™ Razor Crest mikrokovotojas 75321

Konstruokite Razor Crest mikrokovotoją ir subūrę komandą su Mandaloro kariu leiskitės į įdomius galv..

9.99€

 LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

Hoto mūšis tęsiasi! Padėkite Chewbaccai ir sukilėlių kariui apsiginti nuo galingojo Hoto AT-ST. Venk..

59.99€

LEGO® Star Wars™ Tamsiojo kario puolimas 75324

LEGO® Star Wars™ Tamsiojo kario puolimas 75324

Luke Skywalker sugrįžo! Padėk jam kautis Imperijos lengvojo kreiserio koridoriuose. Iššok iš lifto i..

29.99€

Mandalorian erdvėlaivis N-1 LEGO® Star Wars™ 75325

Mandalorian erdvėlaivis N-1 LEGO® Star Wars™ 75325

Tatuino istorijos iš „Star Wars: The Book of Boba Fett“ persikelia į jaunųjų konstruotojų tikro..

59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras