Justifier LEGO® Star Wars™ 75323

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75323
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 1022
 • Išparduota!

  Kaina: 169.99€

Vaikai nuo 9 metų gali atkurti epines „Star Wars: The Bad Batch“ istorijas su šiuo neįtikėtinu galvų medžiotojo Cad Bane erdvėlaivio Justifier (75323) LEGO® kaladėlių modeliu. Gerbėjams patiks tikroviškos ypatybės, pvz., galinis variklis, kurį galima nulenkti žemyn arba aukštyn skrendant arba leidžiantis, detali kabina, spyruoklinės šaudyklės sparnų galuose ir „lazerinė“ kalėjimo kamera, kurioje galima įkalinti Omega. Rinkinyje yra 4 LEGO Star Wars™ minifigūrėlės (Cad Bane, Omega, Fennec Shand ir Medžiotojas) su šauniais ginklais ir priedais bei droido Todo 360 LEGO figūrėlė, įkvėpsianti išradingam žaidimui.

Iliustruotos instrukcijos
Šis konstruojamas žaislas turi nuoseklias instrukcijas, kad net pirmą kartą LEGO rinkinį gavę „Žvaigždžių karų“ gerbėjai galėtų konstruoti užtikrintai, dėl to tai – nuostabi dovanos idėja pažangiems vaikams.

Šaunūs konstruktoriai
LEGO Group kuria legendinius erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš „Žvaigždžių karų“ visatos jau daugiau nei 2 dešimtmečius. Didelis asortimentas nustebins visų amžių gerbėjus.

 • Konstruojamas LEGO® Star Wars™ Justifier (75323) modelis. Gerbėjai gali žaisti vaidmenimis „Star Wars: The Bad Batch“ 2 sezono scenas su šiuo autentišku ir detaliu konstruojamu erdvėlaiviu ir populiariais personažais.
 • 4 LEGO® minifigūrėlės ir droidas. Cad Bane su 2 blasterio pistoletais, Omega su antrankiais, Fennec Shand su blasterio pistoletu ir Medžiotojas su peiliu bei droido Todo 360 LEGO figūrėlė.
 • Skyrdžio ir nusileidimo režimas. Palenkite galvų medžiotojo Cad Bane erdvėlaivio galinį variklį aukštyn skrydžiui ir nuenkite žemyn, kad automatiškai išsiskleistų nusileidimo važiuoklė.
 • Daugybė žaisti įkvepiančių ypatybių. Detali ir lengvai pasiekiama kabina, 2 terminių detonatorių elementai, „lazerinė“ kalėjimo kamera, skirta Omega, spyruoklinės šaudyklės sparnų galuose ir atsarginiai šaudmenys ant sparnų.
 • Smagi dovanos idėja vaikams nuo 9 metų. Dovanokite šį 1 022 dalių žaidimo rinkinį kaip gimtadienio, šventinę arba netikėtą dovaną pažangiems vaikams, kuriems patinka „Star Wars: The Bad Batch“.
 • Žaidimui ir eksponavimui. Justifier erdvėlaivis yra daugiau nei 12 cm aukščio, 38 cm ilgio ir 50 cm pločio, todėl gali būti eksponuojamas tarp žaidimų.
 • Nuoseklios instrukcijos. Svarstote, ar pirkti šį rinkinį „Žvaigždžių karų™“ gerbėjui, kuris dar niekad nekonstravo LEGO® kaladėlėmis? Jokių problemų. Pridedamos instrukcijos užtikrins malonią kūrybinę patirtį.
 • Konstruktoriai bet kokio amžiaus vaikams. LEGO® Star Wars™ rinkiniai suteikia vaikams ir suaugusiems gerbėjams galimybę atkurti įsimintinas scenas, išgalvoti savas istorijas ar tiesiog eksponuoti konstruojamus modelius.
 • Aukščiausia kokybė. LEGO® kaladėlės ir dalys tenkina griežtus kokybės standartus, užtikrinant, kad jos būtų paprastai ir saugiai sujungiamos į tvirtus modelius.
 • Saugumas svarbiausia – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir nuodugniai analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

Išbandykite konstravimo įgūdžius ir atgaivinkite prisiminimus apie epines „Žvaigždžių karų™“ scenas,..

49.99€

 LEGO® Star Wars  Boba Fett erdvėlaivis 75312

LEGO® Star Wars Boba Fett erdvėlaivis 75312

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO® versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali ž..

49.99€

 LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

Hoto mūšis tęsiasi! Padėkite Chewbaccai ir sukilėlių kariui apsiginti nuo galingojo Hoto AT-ST. Venk..

59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras