LEGO® Jurassic World Stygimoloch Dinosaur Escape 76939

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 76939
  • Amžius: 4+
  • Detalių skaičius: 129
  • Išparduota!

    Kaina: 39.99€

Jaunuoliai gali išmokti kurti ir vaidinti įdomias istorijas naudodami šį žaislų rinkinį „Stygimoloch Dinosaur Escape“ (76939). Įkvėptas „Jurassic World Camp Cretaceous“ animacinių serijų, jame yra žaislinė „Stygimoloch“ ir „Bumpy the baby Ankylosaurus“ figūra, visureigis su nuimamu dinozaurų narvu ir išsamus namas medyje su čiuožykla „Bumpy“. Į komplektą taip pat įeina 3 minifigūrėlės ir daug priedų, įkvepiančių žaidimo valandas.


Lengva statyti

Pridedamos paprastos paveikslėlio instrukcijos - idealiai tinka vaikams, kurie tik mokosi skaityti. „Digital Instructions PLUS“, prieinama nemokamoje „LEGO® Building Instructions“ programoje, kurioje yra mastelio keitimo ir pasukimo peržiūros įrankiai, papildo linksmybes.


Skirta 4 metų ir vyresniems

Sukuriami LEGO 4+ rinkiniai supažindina mažus vaikus su mėgstamiausių filmų, TV personažų ir kasdienių herojų visata. Juose yra modeliai su „Starter Brick“ bazėmis, todėl pradedantieji gali savarankiškai (arba padedami vyresnio brolio ar sesers) sukonstruoti transporto priemones, pastatus ir dar daugiau.


Suteikite jauniems vaikams jaudinančią pirmąją „LEGO® Jurassic World“ patirtį žaisliniu žaislų rinkiniu „Stygimoloch Dinosaur Escape“ (76939), kuriame yra dinozaurų, visureigio visureigio ir namelis medyje.

Šiame „Jurassic World Camp Cretaceous“ rinkinyje yra 3 minifigūrėlės: Benas, Brooklynnas ir Claire Dearing, taip pat „Stygimoloch“ ir „Bumpy“ kūdikio „Ankylosaurus“ dinozaurų žaislų figūra vaidmenų žaidimui.

Pastatomas žaislinis namelis medyje/stebėjimo postas turi lovą, kriauklę, tualetą, kopėčias ir čiuožyklą, skirtą babydinozaurui „Bumpy“, o lengvai pastatomas visureigis turi nuimamą narvą „Stygimoloch“.

Šis 129 dalių pradinis rinkinys, kuriame yra įdomių aksesuarų, įskaitant raminamąjį pistoletą, morką, kastuvą ir dinozaurų išmatas, yra puikus gimtadienio ar atostogų dovanų žaislas kūrybingiems vaikams nuo 4 metų.

Namo medyje matmenys yra daugiau nei 11 cm aukščio, 16 cm pločio ir 10 cm gylio. Kartu su kitomis konstrukcijomis, minifigūromis ir dinozaurais jis puikiai tinka kasdieniams žaidimo nuotykiams.

Idealus pradinis rinkinys mažam vaikui, kuris dar tik mokosi skaityti. Jie gali kurti patys, naudodami paprastas, iliustruotas instrukcijas arba padedant vyresniam broliui / seseriai ar suaugusiam.

Peržiūrėkite „Instructions PLUS“, esančią nemokamoje „LEGO® Building Instructions“ programoje, kurioje yra mastelio keitimo ir pasukimo peržiūros įrankiai, kad modelių kūrimas vaikams būtų ypač įdomus.

Sukuriami „LEGO® Jurassic World 4+“ žaidimų rinkiniai suteikia vaikams linksmą įvadą į dinozaurų žaislus ir padeda jiems išmokti kurti ir lavinti vaizduotę žaidžiant.

Nuo 1958 m. „LEGO®“ komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jie yra nuoseklūs ir suderinami, kad kiekvieną kartą būtų užtikrintas saugus ryšys.

LEGO® komponentai nuleidžiami, kaitinami, susmulkinami, susukami ir analizuojami, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Jurassic World  T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur Chase 76941

LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur Chase 76941

Jaunuoliai gali mėgautis kūrybinėmis linksmybėmis su šiuo „LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur..

49.99€

LEGO® Jurassic World  „Baryonyx“ dinozaurų  pabėgimas iš laivo 76942

LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

Vaikai gali pasiimti „LEGO® Jurassic World“ veiksmą prie vandens naudodami šį žaislinį žaislų rinkin..

79.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras