LEGO® Jurassic World“ LEGO® Jurassic World Blue ir Beta velociraptoriaus sugavimas 76946

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76946
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 181
 • Išparduota!

  Kaina: 29.99€

Vaikams, kuriems patinka dinozaurai ir šaunios transporto priemonės, patiks šis „LEGO® Jurassic World“ LEGO® Jurassic World Blue ir Beta velociraptoriaus sugavimo (76946) rinkinys. Įtemptos scenos iš filmo „Jurassic World Dominion“ įkvėptą rinkinį sudaro konstruojamas sunkvežimis, motociklas ir dinozaurų narvas su spąstų funkcija ir vištos kulšelės priedo elementu kaip dinozaurų jauku.

Kūrybingas žaidimas
Šį žaidimo rinkinį vaikams nuo 6 metų amžiaus tai pat sudaro 2 minifigūrėlės Maisie ir Rainn Delacourt su raminamųjų šautuvu bei Blue ir Beta dinozaurų figūrėlės, skatinančios vaikus žaisti vaidmenimis ir susigalvoti originalių istorijų. Dėžutėje yra aiškių instrukcijų, dėl to užtikrintai gali konstruoti net pradedantieji, ir rinkinys puikiai dera su kitais LEGO Jurassic World konstravimo žaislais papildomam žaidimo veiksmui.

Fantastiškos dovanos
Atraskite dovanas bet kokio amžiaus gerbėjams iš LEGO Jurassic World serijos, kurią sudaro tikroviškos formos konstruojamos dinozaurų figūrėlės, minifigūrėlės ir detalios žaislinės transporto priemonės žaisti ir eksponuoti.

 • Dinozauro ir sunkvežimio žaidimo rinkinys. Suteikia vaikams galimybę atkurti filmo „Jurassic World Dominion“ veiksmą arba kurti savas istorijas su šiuo Blue ir Beta velociraptoriaus sugavimo (76946) žaisliniu konstravimo rinkiniu.
 • 2 LEGO® minifigūrėlės ir 2 dinozaurai. Maisie ir Rainn Delacourt su raminamųjų šautuvu – bei lanksčios dinozaurų Blue ir Beta figūrėlės, įkvėpsiančios žaidimo vaidmenimis nuotykiams.
 • Konstruojamas sunkvežimis, dinozaurų narvas ir žaislinis motociklas – narvas telpa sunkvežimio gale ir turi spąstų funkciją Beta sučiupti. Taip pat yra vištos kulšelės elementas dinozaurui privilioti.
 • Dovanos idėja vaikams nuo 6 metų amžiaus. Padovanokite šį konstravimo žaislą gimtadienio, šventės arba bet kuria kita proga išradingiems vaikams, kad šie galėtų konstruoti ir žaisti pavieniui arba su draugais.
 • Konstruokite ir derinkite. Sunkvežimis yra 6 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 6 cm pločio, o visą žaidimo rinkinį galima derinti su kitais LEGO® Jurassic World konstruojamais žaislais.
 • Nuoseklios instrukcijos. Svarstote, ar verta nupirkti šį 173 dalių rinkinį LEGO® pradedančiajam? Nedvejokite. Prie jo pridedamos aiškios iliustruotos instrukcijos, tad jie konstruos savarankiškai ir greitai pradės žaisti.
 • LEGO® Jurassic World konstravimo rinkiniai. Atraskite rinkinius vaikams ir suaugusiems gerbėjams, skirtus atkurti žymias scenas, kurti savas istorijas arba tiesiog konstruoti ir eksponuoti kolekciniams modeliams.
 • Kokybiški komponentai. LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius suderinamumą ir tikslų sujungimą – nuo pat 1958 metų.
 • Užtikrinta sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkintų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

19.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

Gerbėjai gali prisiminti filmo „Jurassic World Dominion“ nuotykius su šiuo Dinozauro atrociraptoriau..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras